czwartek, 28 marca 2013

mała zapowiedź DIY i sprostowanie konkursu Szyciowy Blog Roku 2012

Dzisiaj ogłoszono całkowite wyniki konkursu Szyciowy Blog Roku 2012 

Co się okazało mój blog nie został poddany dyskwalifikacji, choć organizatorzy napisali do mnie jasno, że unieważnią wyniki głosowania na mój blog i co więcej przedstawią tą informację na forum- jednak (nie wiem dokładnie z jakich powodów) tak się nie stało, odjęli jedynie głosy, które według ich były oddawane nie fair i zajęłam drugie miejsce- krótko mówiąc. Mam nadzieję, że organizatorzy przemyślą sprawę przyszłościowo i następnym razem głosowanie będzie się odbywało na innych zasadach, z rzetelną weryfikacją- chociażby w postaci wysyłania maila z potwierdzeniem oddania głosu. 

Tutaj możecie zobaczyć pełną listę zwycięzców we wszystkich trzech kategoriach- OSOBOWOŚĆ, DIY, MODA oraz kategorii ODKRYCIE wybieranych przez jury jak również i zwycięzcę według głosów INTERNAUTÓW. Poniżej znajduje się klasyfikacja czołówki blogów według oddanych głosów po odjęciu tych 'sfałszowanych' oraz jeszcze bez odjęcia. Na oko widać, że odjęto największą liczbę zebranych głosów na mój blog, bo aż 5039, w kolejce za mną stoi ROSA ROBI TO posiadająca różnicę 4433 głosów, kolejno ZAPALOV z różnicą 1498 i na końcu zwyciężczyni PANI NITECZKA PREZENTUJE, która otrzymała najmniej 'sfałszowanych' głosów- bo tylko 783, której serdecznie gratuluję, bo tworzy na swoim blogu naprawdę piękne rzeczy. Nie wiem po co ta dokładna analiza- może po prostu chciałabym abyście o wszystkim wiedzieli- w końcu byliście w jakiś sposób w to zaangażowani.
Dla mnie liczył się każdy Wasz głos- nawet ten szkodzący, który został oddany nieumyślnie i chciał pomóc lub specjalnie  i chciał zaszkodzić- choć nie przyjmuję takiej możliwości. Nieważne ;)
A jeżeli te 1127 głosów jest faktycznie oddane sprawiedliwie i uczciwie- KOCHAM WAS !

Odnośnie internautów, którzy zostali wylosowani i wygrali poradniki szyciowe zostaną powiadomieni o tym fakcie na podany adres email podczas głosowania. 

Po odjęciu 'sfałszowanych' głosów:
Wyniki konkursu Szyciowy Blog Roku 2012 po odjęciu głosów
Przed odjęciem 'sfałszowanych' głosów:
Wyniki konkursu Szyciowy Blog Roku 2012 przed odjęciem głosów


I krótka, trochę tajemnicza zapowiedź z dwiema rzeczami DIY & ćwieki.

Jak myślicie co to może być?

JEDYNE CO WYGRAŁAM W TYM KONKURSIE TO WASZE WSPARCIE, KTÓRE CHYBA JEST NAJWIĘKSZĄ DLA MNIE NAGRODĄ ! ;)

DZIĘKUJĘ.